Zakłady na tenisa – jak obstawiać? Poradnik bukmacherski 2021

Zwykle tak jest, że początkujący gracze mogą łatwo wpaść w pułapki bukmacherskie, których starsi gracze od dawna nauczyli się unikać. Dlatego też obstawiając zakłady na tenisa, musisz wiedzieć, co możesz zrobić, a czego nie robić. Z tego powodu też dziś przedstawimy ci najlepsze porady jeśli chodzi o tenisa!

Zakłady na tenisa – jak obstawiać? Poradnik bukmacherski 2021

Jak obstawiać tenisa?

Jeśli zauważysz cokolwiek podczas gry, na przykład krzyk Urszuli Radwańskiej jest głośniejszy niż zwykle, nie oznacza to, że coś jest na rzeczy, choć warto jest mimo wszystko zachować czujność. Podobnie, jeśli w trakcie gry, powstanie nagła przerwa, gdy zawodnik będzie miał spór z sędzią. Wracając jednak do tematu zakładów na tenisa, warto jest wziąć pod uwagę poziom przygotowania danych zawodników, nie mówiąc już o tym, że trzeba też sprawdzić miejsce, w którym takowe zawody się odbywają.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak nie tracić kasy na zakłady?

Staraj się obstawiać na gry, które faktycznie możesz obejrzeć. Nie polegaj na suchych liczbach. Oczywiście możesz to zrobić, ale znacznie zmniejszy to twoje szanse na wygraną. Jeśli możesz, obejrzyj ostatnią grę z twoim faworytem. Najważniejsze jest zwrócenie uwagi na stan gry – co działo się od początku, jak zmienił się etap gry, kto grał lepiej i kontrolował grę?

W rzeczywistości wszystko jest ważne podczas analizy zakładów. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać czarną magią, ale z biegiem czasu będzie bardziej prawdopodobne, że w mgnieniu oka zauważysz te nagłe zmiany.

Należy jednak pamiętać, że tego typu obstawianie wymaga nie tylko oglądania gry, ale także odpowiedniej analizy bukmacherskiej poprzednich gier – w przeciwnym razie trudno będzie ci wygrać dany zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co warto wziąć pod uwagę obstawiając tenisa?

Po pierwsze, musisz upewnić się, że twój faworyt dobrze radzi sobie w grze i jest w dobrej kondycji fizycznej. Warto zwrócić uwagę na media społecznościowe sportowca, ponieważ mogą one dostarczyć ważnych danych o tym, czy wybrany sportowiec jest w dobrej formie. Jeśli nie lubisz zakładów na żywo, warto postawić zakład, bo w meczach tenisowych szanse na wygranie takich zakładów to prawie 50%. Oczywiście we wczesnych fazach danego meczu należy unikać obstawiania tenisa, ponieważ są tylko mecze pucharowe, a informacji jest mało i ciężko jest cokolwiek przewidzieć. Inną rzeczą jest to, że nie spodziewaj się wielu promocji na zakłady tenisowe, chociaż z drugiej strony naprawdę nie wiesz, czy legalny bukmacher nie zaoferuje czegoś ciekawego.

Z tego powodu warto jest też śledzić rankingi bukmacherskie, ponieważ dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualną sytuacją z tenisem. Warto jest też wziąć pod uwagę to, że kolejny już lockdown w naszym kraju (i nie tylko) może spowodować, że wiele imprez sportowych zostanie po prostu odwołanych. Dlatego też miej to na uwadze i nie nastawiaj się zbyt mocno na obstawianie akurat tego sportu w tym roku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button