Typowanie polskich lig piłki nożnej – gdzie i jak najlepiej?

Fakt, że piłka nożna cieszy się w naszym kraju zdecydowanie największym zainteresowaniem nie ulega żadnej wątpliwości. Nic więc dziwnego w tym, że to na jej obstawianie decyduje się niemal każdy początkujący typer z naszego kraju. Wybór najczęściej pada na polskie rozgrywki, w których każdy polak mniej więcej się orientuje. Czy elementarna wiedza na ich polu wystarczy? A może do sukcesywnego typowania będziemy potrzebowali czegoś więcej? W tym poradniku skupimy się na wszystkim, co trzeba wiedzieć o pełnym sukcesów typowaniu polskich lig, ale też o bukmacherach, którzy prezentują najlepszą ofertę na polską Ekstraklasę i 1 Ligę – najpopularniejsze rozgrywki w obrębie polskich lig.

gdzie obstawiac mecze ekstraklasy
Gdzie i jak najlepiej obstawiać mecze Polskiej Ekstraklasy?

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu polskich lig?

Wbrew pozorom, typowanie polskich lig wcale nie należy do najłatwiejszych i wymaga od nas odpowiedniego podejścia. Zwróćmy przy nim uwagę przede wszystkim na:

  • Właściwą analizę – ta powinna zakładać nie tylko spojrzenie na każdą z drużyn biorących udział w spotkaniu, które chcemy obstawiać, ale także na aktualną sytuację w tabeli, fazę, w jakiej znajdują się rozgrywki oraz harmonogram nadchodzących spotkań. Analiza powinna być tak dogłębna, jak to tylko możliwe.
  • Niepoddawanie się emocjom – nie powinniśmy mieszać kibicowania z typowaniem – to nigdy nie jest dobre rozwiązanie; to drugie zawsze bazujmy na dogłębnych analizach i bądźmy w nim realistami; jeżeli z kolei nie jesteśmy w stanie tego rozdzielić, po prostu nie obstawiajmy spotkań z udziałem drużyny, której kibicujemy.
  • Kursy bukmacherskie – kursy są w stanie podpowiedzieć nam, którą drużynę faworyzuje bukmacher; tak właściwie są one jego własnymi typami – im większy jest kurs, tym mniejsze szanse na wygraną daje bukmacher danej drużynie (właśnie dlatego pozwala na nim więcej zarobić – przynajmniej pozornie).
  • Sprawdzone typy – choć typów nie powinniśmy kopiować 1:1, mogą być dla nas świetną wskazówką, zwłaszcza jeśli pochodzą z zaufanego źródła. Takim mogą być analityczne studia przed- i pomeczowe, grupy i fora dyskusyjne, pisma o tematyce piłkarskiej oraz internetowe portale tematyczne, na których typy bukmacherskie sa bezpłatne.
  • Odpowiedni model obstawiania – zdecydujmy się, czy chcemy obstawiać przedmeczowo, czy też preferujemy typowanie na żywo. To drugie jest polecane przede wszystkim bardziej zaawansowanym użytkownikom.

29 PLN bez depozytu od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na polskie ligi

Oczywistym jest, że każdy bukmacher działający legalnie na terenie Polski posiada w swojej ofercie polskie ligi. Nie oznacza to jednak, że oferta każdego jest identyczna. Właśnie dlatego zawsze warto ją porównywać, zarówno pod względem dostępności wybranych spotkań w jej obrębie, jak i kursów, jakie są na nią oferowane.

Poniżej przedstawiamy tych bukmacherów, których oferta jest najatrakcyjniejsza – warto posiadać konto u każdego z nich, by zawsze mieć szybko dostęp do jak najlepszych kursów na wybrane przez nas spotkanie.

STS – oferta na polskie ligi

STS jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce, a zawdzięcza to między innymi swojej bardzo szerokiej ofercie, również na spotkania w ramach polskich lig. STS daje dostęp zarówno do Ekstraklasy, jak i 1. i 2. Ligi. W przypadku tej pierwszej zapewnia dostęp do darmowych dla wszystkich typerów transmisji telewizyjnych.

Polski bukmacher STS proponuje również świetnie zorganizowaną aplikację mobilną, będącą dobrym narzędziem w szczególności w rękach osób, które lubią typować w modelu „na żywo”. Warto też wspomnieć o solidnych bonusach, w tym bonusie powitalnym, zapewniającym nawet 1200 złotych na darmową grę. Do tego jeszcze darmowe zakłady bez ryzyka na gry karciane, e-sport i aplikacje mobilne. Aktualny jest jeszcze bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

gry karciane w betgames sts
Legalne gry karciane w Betgames od bukmachera STS

Fortuna – oferta na polskie ligi

Fortuna wychodzi do swoich klientów ze zdecydowanie najlepszą ofertą na 1. Ligę, której jest tytularnym sponsorem. Bukmacher pozwala nam brać udział w programie lojalnościowym, który promuje każdy zakład punktami – te możemy wymieniać na cenne nagrody. Podobnie, jak jego główny konkurent, bukmacher Fortuna zapewnia dostęp do transmisji wielu spotkań w ramach polskich rozgrywek ligowych. Daje też możliwość korzystania z dobrze zorganizowanej aplikacji mobilnej, pozwalającej na wszystko to, co gwarantuje jego główny serwis internetowy.

Betclic – oferta na polskie ligi

Pomimo stosunkowo niedużego stażu, Betclic wychodzi do nas z bardzo konkurencyjną ofertą na polskie rozgrywki ligowe. Pokrywa wszystkie spotkania organizowane w ramach Ekstraklasy oraz 1. Ligi, a z uwagi na fakt, że wciąż buduje bazę swoich klientów, stara się zachęcać ich do gry bardzo solidnymi kursami. Słynie także z czytelności swojego interfejsu (również w obrębie jego sprawnie działającej aplikacji mobilnej), dzięki której typowanie jest przyjaźniejsze dla początkujących użytkowników.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button