Top 3 bukmacherów na rok 2021

Wielu graczy zakładów bukmacherskich ma nadzieję, że 2021 rok będzie dla nich znacznie lepszy – my też, jednakże na samych oczekiwaniach zazwyczaj dobre zmiany się nie pojawiają. Dlatego też dziś przedstawimy wam trzech legalnych bukmacherów z najlepszą ofertą na rok 2021!

Top 3 bukmacherów na rok 2021

Miejsce pierwsze – Polski bukmacher STS!

W STS możemy znaleźć wiele meczów o najwyższych kursach na całym rynku bukmacherskim. STS jest bardzo konkurencyjny w zorganizowanych sportach i innych formach aktywności. Usługi świadczone przez STS obejmują, ale nie są ograniczone do ponad 30 różnych sportów. Gracze mogą również obstawiać zakłady specjalne. Zakłady sportowe dotyczą głównie polityki. W dziale rozrywki obstawiający znajdą różne kursy kulturalne (takie jak nagrody muzyczne) lub zakłady związane z rozrywką telewizyjną.

obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS stwarza również możliwości dla graczy lubiących zawody e-sportowe, ponieważ stawia również na gry komputerowe, które w Polsce stają się coraz bardziej popularne. Dla tych, którzy nie są zadowoleni z takiej oferty, legalny bukmacher STS przygotowuje również inne opcje zakładów, jak np. Zakłady wirtualne. W tych zakładach komputer określi wynik dla wirtualnej koszykówki, piłki nożnej lub tenisa. Uważamy, że dzięki wysokiej cenie STS zdobył tytuł najlepszej legalnej firmy bukmacherskiej działającej w naszym kraju.

Drugie miejsce na podium – legalny bukmacher Fortuna!

Dla firmy Fortuna zakłady bukmacherskie to naprawdę wielka sprawa. Gracze mogą stawiać zakłady przedmeczowe w ponad 30 dyscyplinach sportowych, a także zakłady specjalne związane z polityką i szeroko pojętą rozrywką. Na liście kursów znajdziesz również serię sportów elektronicznych. Poza tym fani wirtualnych sportów na pewno znajdą coś dla siebie, bo spotkań „wirtualnych” może być za dużo.

Coraz popularniejsze stają się również oferty specjalne na zakłady Fortuna. Przyjazna i przejrzysta specjalna funkcja wizualizacji pozwala graczom na oglądanie gry „w czasie rzeczywistym” i przeglądanie wszystkich niezbędnych statystyk na jednym ekranie. Ponadto bukmacher Fortuna oferuje również wiele (ponad 30) rodzajów zakładów sportowych. Oglądanie transmisji w Fortunie jest całkowicie darmowe, ale jest „ale”. Musisz mieć zarejestrowane konto. Ponadto Twoje konto musi wykorzystywać środki na co najmniej jeden kupon w ciągu ostatnich 7 dni (to czy wygrasz, czy też nie jest nieistotne).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brązowy medal – Forbet!

Niewątpliwie typowe kursy zakładów na ForBet są najwyższe, ale ze względu na swój wygląd i możliwość wygranej zajmuje tylko trzecie miejsce. Jeśli pójdziesz dalej, strona główna forBET będzie przejrzysta i intuicyjna. W przeciwieństwie do większości polskich bukmacherów stawia na jasną grafikę, jednak granatowe i zielone elementy doskonale uzupełniają całą grafikę. Układ terenu jest bardzo zbliżony do innych buków. Po lewej stronie znajduje się lista gier sportowych, a pośrodku znajduje się suwak z aktualnościami i informacjami promocyjnymi, poniżej najnowszych zakładów w czasie rzeczywistym i przedmeczowych. Po prawej stronie znajdziesz kupon na zakłady i kalkulator, który może przeliczyć wartość kuponu. Na forach bukmacherskich Forbet to bardzo ceniony przez wielu graczy bukmacher – jego oferta na rok 2021 na pewno będzie jeszcze lepsza niż dotychczas!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button