Serie A – jak typować włoską ligę u polskich bukmacherów?

Włoska liga znana jest na całym świecie jako jedna z tych najbardziej prestiżowych i szanowanych, w których leżą miliony euro. Jej popularność ma swoje odbicie na rynku bukmacherskim, również tym w Polsce, gdzie wszyscy bukmacherzy posiadają ją w swojej ofercie. Jak jednak obstawiać Serie A, by na tym zyskiwać i być w tym po prostu dobrym? Wystarczy skorzystać z naszych praktycznych porad.

jak obstawiać mecze serie a
Jak u Polskich bukmacherów obstawiać mecze Serie A?

Porady związane z obstawianiem Serie A u polskich bukmacherów

  1. Analizujmy – analiza, biorąca pod uwagę specyfikę Serie A, jest podstawą sukcesu w typowaniu tych rozgrywek. Przeprowadźmy ją tak dogłębnie, jak tylko się da, posiłkując się nie tylko informacjami z Internetu.
  2. Korzystajmy z typów bukmacherskich – te są w stanie podpowiedzieć nam dużo i nakierować nas na konkretne typy własne. Sięgajmy po sprawdzone i godne zaufania ich źródła – fora bukmacherskie, grupy dyskusyjne, ale i chociażby studia przedmeczowe.
  3. Odnajdźmy właściwego bukmachera, a zatem takiego, u którego kursy będą odpowiednio wysokie, a który da nam dostęp nie tylko do wszystkich spotkań z Serie A, ale i wielu rynków ich obstawiania (te najważniejsze prezentujemy poniżej).
  4. Grajmy bezpiecznie – umiejętnie dysponujmy własnym budżetem, nie stawiając wszystkiego na jedną kartę. Zrezygnujmy też z kuponów typu AKO (takich zawierających w sobie kilka zakładów) na rzecz bezpieczniejszych kuponów SOLO.
  5. Zwracajmy uwagę na kursy, które są w stanie podpowiedzieć nam, której z drużyn bukmacher daje większe szanse na sukces. Bukmacher też jest typerem, którego zadaniem jest jednak doprowadzenie nas do jak największej przegranej.

29 PLN bez depozytu od STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Najpopularniejsze rynki bukmacherskie na Serie A

Każdy z polskich bukmacherów daje nam co najmniej kilka (a często nawet kilkanaście) opcji na obstawianie każdego ze spotkań w ramach Serie A. Poniżej przedstawiamy te cieszące się największą popularnością.

  • 1X2 – najbardziej standardowa opcja, w ramach której typujemy zwycięzcę spotkania, albo też rezultat remisowy. Ten ostatni pada jednak dość rzadko z uwagi na dynamikę rozgrywek.
  • Handicapy – tę opcję wybiera się przede wszystkim przy spotkaniach na nierównym poziomie, aby wyrównać szanse i po prostu zwiększyć własny zysk wynikający z postawienia na faworyta (na przykład odejmując mu kilka bramek od końcowego wyniku).
  • Zakłady długoterminowe – te zakładają stawianie w długiej perspektywie – na przykład na zwycięzcę danego sezonu albo króla strzelców. Im wcześniej postawimy na którąś z opcji, tym więcej będziemy mogli na tym zyskać.
  • Zakłady na rzuty rożne – obstawianie rzutów rożnych w Serie A jest emocjonujące, gdyż oddaje się w niej mnóstwo strzałów; często odbywa się ono na zasadzie powyżej / poniżej danej wartości.
  • Zakłady na żywo – Polscy typerzy bardzo chętnie obstawiają mecze na żywo, a liga Włoska jest w tym naprawdę bardzo dobra.

Bukmacherzy z najciekawszą ofertą na Serie A

Chcąc obstawiać Serie A z jak największym zyskiem, musimy wybrać bukmachera o najwyższych kursach, ale też z najszerszą ofertą właśnie na rozgrywki w ramach włoskiej ligi. Pamiętajmy, że możemy korzystać z usług kilku z nich, co jest zresztą polecane celem zapewnienia sobie większego wyboru. Jeśli nie jesteśmy biegli z rozgrywek tej ligi możemy posiłkować się analizami typerów, którzy doskonale znają ligę Włoską, przykładowo na forum BetOnline gracze publikują swoje typy na Serie A i dzięki temu możemy zasugerować się ich wyborem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta STS na Serie A

Oferta najpopularniejszego bukmachera w Polsce, STS, na Serie A jest kompletna, bo daje dostęp do obstawiania wszystkich spotkań – zawsze z dużą ilością opcji na obstawianie. Polski bukmacher STS to także atrakcyjne kursy i dostępność darmowych transmisji telewizyjnych również przemawiają za sięgnięciem po jego usługi. Aplikacja na telefony z systemem Android i iOS uważana jest za najlepszą na rynku, zawodowi typerzy obstawiają zakłady głównie na smartfonach.

Warto też powiedzieć o jego bardzo solidnym bonusie powitalnym na stronie www.sts.pl, dającym nawet 1200 złotych zależne od pierwszej wpłaty na nasze saldo depozytowe i 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

betfan darmowy bonus bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – oferta darmowych bonusów

Oferta Fortuny na Serie A

Fortuna jest kolejnym bardzo doświadczonym na naszym rynku bukmacherem. Nie tylko obejmuje swoją ofertą pełną Serie A, ale też daje dostęp do mnóstwa opcji obstawiania każdego spotkania rozgrywanego w ramach tej ligi. Mocną stroną bukmachera jest jego program lojalnościowy, zachęcający do… lojalności i składania kolejnych zakładów.

W zakładach bukmacherskich Fortuna dobrze przedstawia się też bonus powitalny, łączący w sobie dodatkowe środki od pierwszej wpłaty (nawet 1000 złotych), freebet w wysokości 20 złotych oraz 100 złotych w postaci bezpiecznego zakładu. Firma jest też kolejną, która daje dostęp do darmowych transmisji telewizyjnych.

Oferta Betclic na Serie A

Choć Betclic na polskim rynku działa zaledwie od dwóch lat, na świecie istnieje od ponad piętnastu. Prezentuje kompletną i bardzo atrakcyjną ofertę na Serie A, zaprezentowaną w przyjazny dla nowicjuszy, czytelny i intuicyjny sposób. Jego bonus powitalny daje nawet 500 złotych w postaci bezpiecznego pierwszego zakładu, a duża ilość opcji i atrakcyjne kursy sprawiają, że warto mieć u niego konto.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button