Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce na 2021 rok

Rankingi bukmacherskie zmieniają się z roku na rok – co jest oczywiście całkowicie normalne, choć z drugiej strony warto jest zaznaczyć, że wiele z nich zwraca tylko uwagę na to, kto da najwięcej, aby dostać najpochlebniejszą opinię. Dlatego dziś przedstawiamy wam nasz niezależny ranking najlepszych bukmacherów w 2021 roku!

Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce na 2021 rok

1 forBET

ForBET jest znaną legalną firmą bukmacherską, która oferuje bonus od depozytu w wysokości do 1200 zł, darmowe zakłady w wysokości 110 zł oraz różne oferty na wydarzenia specjalne. Flagowy bonus forBET to 100% aż do 400 zł – możesz otrzymać od razu po wypełnieniu formularza i wpłaceniu środków. Marża pobierana przez forBET wynosi zwykle około 2%, a czasami nie jest pobierana w ogóle w ramach różnych akcji promocyjnych.

To jeden z najciekawszych bukmacherów w Polsce, bo w Forbet możemy obstawiać prawie 40 dyscyplin sportowych. Gracze powinni zwrócić szczególną uwagę na znakomite kursy w piłce nożnej i siatkówce, na które stawia wielu graczy w Polsce.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

2 Fortuna

Fortuna to jeden z najbardziej znanych legalnych bukmacherów w Polsce, oferująca możliwość obstawiania online i online. Fortuna jest oficjalnym sponsorem PZN i pierwszej ligi piłkarskiej. Bukmacher zapewnia doskonałą ofertę powitalną zawierającą najwyższe zakłady bez ryzyka dostępne na rynku krajowym. Duża liczba zakładów, transmisje na żywo, wysokie kursy i ciekawe aplikacje mobilne wyróżniają tę markę na tle krajowej konkurencji.

3 PZBuk

PZBuk to nowość na naszym rynku. Firma powstała w 2018 roku i od tego czasu pozyskuje nowych klientów. Darmowe zakłady za 60 zł, ciekawy plan członkostwa czy rozbudowane funkcje zakładów mogą skutecznie nadrobić pewne niedociągnięcia, takie jak brak aplikacji mobilnych, co można wytłumaczyć brakiem czasu – ponieważ tak naprawdę od powstania tego bukmachera minęły tylko 3 lata, więc nic dziwnego, że póki co ten bukmacher nie zdecydował się na taką opcję. Prawdopodobnie za jakiś czas aplikacja bukmacherska PZBuk będzie dostępna, ale póki co musimy sobie na nią nieco poczekać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

4 Betfan

Oferta firmy bukmacherskiej Betfan obejmuje pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości 2961 zł. Nowi gracze mogą liczyć na darmowy zakład w wysokości 30 zł, zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł oraz premię za depozyt w wysokości 2331 zł. Wszystkie promocje dotyczą wpłaty środków na konto. Wysokość premii będzie się zmieniać na każdym etapie. Przez trzy etapy każdej oferty możesz w pełni wykorzystać cały pakiet promocyjny Betfan. Aby otrzymać te nagrody, musisz zarejestrować się na stronie buka. Naturalnie Betfan proponuje również i ciekawe promocje bukmacherskie dla stałych graczy, jednakże często są one ograniczone czasowo, więc najlepszym sposobem na zapoznanie się z nimi, jest odwiedzanie regularnie strony bukmachera Betfan.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button