O czym pamiętać podczas typowania u bukmacherów?

O czym pamiętać podczas typowania u bukmacherów?

Z tyłu głowy chodzi Ci myśl, aby w całkiem niedalekiej przyszłości zdecydować się na popularne i zarazem polecane podmioty hazardowe? Jak postawić swój pierwszy krok w tej dziedzinie? Musisz na pewno wybrać odpowiednie firmy bukmacherskie. Poza tym trzeba pamiętać jeszcze o kilku innych kwestiach. Dowiedz się, co na tej płaszczyźnie jest zaś szczególnie istotne.

Warto wybierać jedynie legalne podmioty bukmacherskie!

Gdzie założyć swoje konto? Wyboru na pewno nie brakuje. Z każdym kolejnym miesiącem osoby zainteresowane firmami bukmacherskimi mają zasadniczo coraz większe pole do manewru. Nie można jednak decydować się tylko i wyłącznie na podmioty hazardowe pierwsze z brzegu. Byłoby to bowiem skrajnie nieodpowiedzialne podejście do tego tematu. Trzeba wybrać firmy bukmacherskie, które są legalne. Jest to zaś np. STS. Po dokonaniu rejestracji możesz otrzymać pierwszy bonus. Jaki? Chodzi o bonus bez depozytu w STS. Aby go zainkasować, trzeba mieć konto oraz wpisać stosowny kod promocyjny we właściwe pole. Obecnie hasło brzmi „PEWNE25”. Następnie otrzymasz 25 PLN. Główna promocja STS to zaś podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN). Gdzie jeszcze warto założyć swoje konto? Na pewno w innym legalnym podmiocie hazardowym. Takie informacje warto weryfikować bezpośrednio na stronie internetowej danego buka itp. Możesz także sprawdzić samodzielnie listę podmiotów hazardowych, które posiadają zezwolenia od Ministerstwa Finansów. W tym gronie są zaś takie firmy bukmacherskie, jak Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Superbet, LV BET itd.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Zapoznaj się z regulaminami podmiotów hazardowych

O czym jeszcze powinieneś bezwzględnie pamiętać na początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi? Warto na pewno zapoznać się z regulaminem danego podmiotu hazardowego. Wszak należy znać nie tylko swoje prawa, ale także obowiązki. Wybrałeś podmiot hazardowy Betclic? Bardzo dobra decyzja. W końcu jest to legalna firma bukmacherska. W regulaminie możesz zaś sprawdzić np. limity w Betclic. Dzięki temu dowiesz się, jakie są minimalne oraz maksymalne stawki. To nie wszystko. Uzyskasz też informację na temat tego, ile maksymalnie możesz wygrać oraz wypłacić itp. Taka wiedza jest zaś bardzo przydatna. Co jeszcze powinno Cię szczególnie zainteresować w czasie czytania regulaminu? Na pewno kwestie odnoszące się do bonusów. Chcesz skorzystać z cashbacku? W takim razie w regulaminie promocji (od Betclic) dowiesz się, jakie kroki są wymagane na tej płaszczyźnie. A chodzi o to, by założyć konto, wpisać kod promocyjny o treści „B550” oraz potem wpłacić depozyt. Maksymalnie możesz natomiast zgarnąć cashback do 550 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak grać swoje pierwsze kupony? Co jest bardzo istotne?

Na pewno warto jak ognia unikać typowania taśm. Są to zaś kupony bardzo mocno złożone. Często składające się z kilkunastu, czy kilkudziesięciu wydarzeń jednocześnie. Jeśli będziesz obstawiał takie taśmy, to masz tylko matematyczne szanse na wygrane. O wiele lepszym wyborem jest typowanie singli albo dubli za rozsądne stawki.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button