Na jakie błędy bukmacherskie warto zwrócić uwagę?

Nowi gracze często zdecydowanie prze do przodu, ale nie bierze pod uwagę, gdzie zrobić pauzę i przemyśleć swoje typy i w którym miejscu zrobili błędy, a takie przemyślenia mogą sprawić, że zaczniemy coraz częściej wygrywać. Na jakie błędy uważać?

Na jakie błędy bukmacherskie warto zwrócić uwagę?

Brak wiedzy

Początkujący gracze najczęściej obstawiają zakłady bez żadnej wiedzy za czym stoi bukmacher. Myślą, że nabyta wiedza przez nich w danym sporcie wystarczy do obstawiania zakładów. Niestety to błędne myślenie i aby chcąc obstawiać zakłady należy nabyć wiedzę również w tej dziedzinie. Wielu graczy popełnia ten błąd. Aby zminimalizować jednak ryzyko przegranej należy zapoznać się z poradnikami bukmacherskimi i zacząć wygrywać. Jeśli do każdego zakładu nie będziemy podchodzić bez analizy to szybko stracimy bonus od bukmachera i nasze środki które mamy przeznaczone na zakłady. Doświadczeni gracze wiedzą, że jest to najważniejszy element obstawiania. Ponadto warto wspomnieć, że gracze, którzy bardzo lekceważąco podchodzą do graczy, nie mogą szczegółowo wybrać każdego typu, który według nich będzie pomyślny. Idzie za tym fakt, że nie wiedzą na co obstawiać co negatywnie wpływa na ich kupony.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdy zaczniesz typować przyzwyczaj się do utraty pieniędzy

Niestety bardzo duża ilość typerów po przegranym zakładzie chce się natychmiast odkuć. Tak naprawdę to jest bardzo zły pomysł, który doprowadzi do większej ilości utraconych pieniędzy. Chłodna głowa to podstawa oraz przemyślana analiza po straconym kuponie. To zrozumiałe, że chęć odkucia się jest na tyle silna, że ciężko jest nie uleć tej pokusie, ale należy z tym walczyć i podejść do sytuacji na chłodno oraz zrobić sobie chwilową przerwę na obstawianie i poświęcić ją na analizę, a następnie zacząć po przemyśleniach obstawiać ponownie .

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Uzależnienie się od obstawiania

Nierozsądne typowanie zakładów można porównać do tego co się działo na początku pandemii. Ludzie chaotycznie i nie przemyślanie zaczęli masowo wykupować towary ze sklepów takie jak ryż czy papier toaletowy i to jest bardzo podobne do tego co robią gracze uzależnieni od obstawiania u legalnych bukmacherów. Niestety gracze o takim problemie często wykupują zakłady które nawet nie mają racji bytu i są od razu na przegranej pozycji. Osoba uzależniona ma jedynie poczucie, że może się czymś ekscytować i to go zadowala.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button