Jak założyć konto tymczasowe w STS i jakie ograniczenia mu towarzyszą?

Do niedawna polskie prawo wymagało od bukmacherów pełnej weryfikacji podawanych przez ich klientów danych. Jako jedno z pierwszych STS (Star-Typ Sport – katowicki bukmacher, który w tym momencie jest jednym z najpopularniejszych podmiotów działających na terytorium Polski) wprowadziło możliwość rejestracji kont tymczasowych, a zatem takich funkcjonujących na specjalnych warunkach (obarczonych pewnego rodzaju limitami), ale możliwych do eksploatacji bez potrzeby przechodzenia przez czasochłonny i dość kłopotliwy proces weryfikacyjny. Jak z tej możliwości skorzystać i czy chroni ona całkowicie przed koniecznością dokonania weryfikacji?

sts konto tymczasowe
Jak korzystać z konta tymczasowego w STS?

Jak założyć konto tymczasowe w STS?

Jako że konto tymczasowe ma przyspieszyć proces rejestracyjny i sprawić, że typer niemal od razu będzie mógł skorzystać z pełni usług proponowanych przez bukmachera STS, jego zakładanie zostało ujęte w zaledwie dwóch szybkich krokach:

  1. W pierwszym kroku, a zatem po wciśnięciu przycisku „Rejestracja” na stronie głównej bukmachera, będziemy musieli podać swój własny adres e-mail, hasło oraz numer telefonu – wszystkie te dane są wymagane, przy czym musimy pamiętać, że muszą też być zgodne z prawdą. E-mail będziemy musieli zweryfikować, a numer telefonu posłuży nam w przyszłości chociażby odzyskiwaniu danych. Na tym kroku oświadczamy, że ukończyliśmy 18 lat – jest to wiek konieczny do spróbowania swoich sił w zakładach wzajemnych.
  2. Drugi krok to podanie swoich danych osobowych – musimy wpisać imię i nazwisko, a także numer PESEL (jeżeli go nie posiadamy, wybór innej narodowości pozwoli nam ominąć ten wymóg). Na nasz numer telefonu zostanie przesłany kod (za pośrednictwem SMSa) – wpiszmy go w odpowiednie pole. Koniecznie potwierdźmy prawdziwość wpisanych przez nas danych w formularzu i zadbajmy o zaznaczenie chęci otrzymania bonusu startowego.

Po wypełnieniu tego krótkiego formularza, będziemy musieli potwierdzić własny e-mail (zostanie na niego wysłany odnośnik aktywacyjny). Na ten moment to tyle.

Konto tymczasowe STS i jego limity

Prawdą jest, że posiadając konto tymczasowe mamy dostęp do pełnej oferty bukmachera STS. Mimo to jednak musimy liczyć się z tym, że z korzystaniem z tego rodzaju konta wiążą się określone limity:

  • sumaryczny limit stawek – działając na tym koncie w sumie możemy postawić 5000 złotych – po wydaniu tych pieniędzy konieczne będzie zweryfikowanie konta;
  • blokada wypłaty środków – nawet jeśli wpłacanie pieniędzy na konto jest w tym przypadku możliwe, wypłacanie ich na konto bankowe już nie.
obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy musimy dokonać weryfikacji i na czym ona polega?

Konto tymczasowe już z samej swojej nazwy nie jest przeznaczone do długiego użytkowania i w końcu musi zostać zweryfikowane. W przypadku STS najczęściej związane jest z osiągnięciem limitu stawek albo chęcią dokonania wypłaty wygranych w ramach zakładów bukmacherskich pieniędzy. Weryfikacja danych nie musi tutaj zostać dokonana w określonym czasie, a zależy tylko od naszych indywidualnych potrzeb związanych z korzystaniem z konta.

Zakłady bukmacherskie STS nie odbiega w żaden sposób od sposobu, w jaki można przekształcić swoje konto w stałe. W tym celu musimy uzupełnić wszystkie dane podane na koncie tak, aby obecne w nim były numer rachunku bankowego, pseudonim, pełny adres zamieszkania. Konieczne jest też podesłanie serwisowi kopii dowodu osobistego albo innego dokumentu będącego w stanie potwierdzić naszą tożsamość. Warto też mieć na uwadze to, że konto bankowe musi należeć do nas (imię i nazwisko z naszego konta muszą się zgadzać z tymi odpowiadającymi właścicielowi konta).

Czy warto obstawiać w STS?

STS jest bukmacherem, który oferuje bardzo atrakcyjne warunki dla osób dopiero co rozpoczynających swoją przygodę ze światem bukmacherskim (albo tym konkretnym operatorem) – nie dość, że zapewnia im bardzo solidne bonusy na start to jeszcze nie wymaga natychmiastowej weryfikacji.

Jeżeli więc nie mamy na nią czasu lub ochoty, bez problemu możemy odłożyć ją w czasie i móc od razu cieszyć się z pełni funkcjonalności, jakie daje serwis bukmacherski STS. Korzystanie z konta tymczasowego w STS daje nam możliwość w pełni wykorzystać potencjał tego najpopularniejszego bukmachera w Polsce.

Czy warto obstawiać w STS? Gdyby tak nie było to gracze nigdy b tam nie grali, przecież jest tyle firm, które są w Polsce legalne, a jednak zawodowi gracze wybierają właśnie STS, który nie tylko ma największą ofertę zakładów, ale także pozwala na obstawianie na wysokie stawki.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button