Jak TOTALbet zachęca graczy do skorzystania z ich oferty?

Bardzo duża konkurencja, która ma miejsce na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju, wymusza na podmiotach hazardowych podejmowanie odpowiednich kroków. Jest to konieczne, by przyciągać do siebie nowych Klientów oraz zatrzymywanych obecnych. Jak zaś na tej płaszczyźnie radzi sobie ta firma bukmacherska? Co oferuje graczom TOTALbet?

Pieniądze… za samo tylko wykonanie rejestracji

Na rynku oferowane są rozmaite bonusy. Bardzo rzadko zdarza się jednak tak, że można otrzymać pieniądze… za samo tylko założenie konta. A tak się właśnie dzieje w przypadku tego podmiotu hazardowego. Na początek jednak kilka istotnych informacji. Aby skorzystać z takiego bonusu, warto odwiedzać meczyki.pl. Jest to profesjonalny portal zajmujący się takimi zagadnieniami, jak sport oraz bukmacherka. Jeśli założysz konto w tym konkretnym buku, a potem wpiszesz totalbet kod promocyjny meczyki, to będziesz bardzo usatysfakcjonowany. Wszak otrzymasz sporo pieniędzy praktycznie za nic. Na https://www.meczyki.pl/bukmacherzy znajduje się zaś informacja o bieżących kodach promocyjnych. Na teraz (stan na 18 marca 2022 roku) należy wpisać „MECZYKI” w czasie zakładania konta. Dzięki temu już na sam początek otrzymasz 30 PLN w postaci dwóch darmowych zakładów. Nie musisz (w tym momencie) wpłacać żadnego depozytu, by skorzystać z tej oferty.

Co jeszcze oferuje ta firma bukmacherska?

To jednak nie wszystko, co przygotował TOTALbet dla każdego nowego Klienta. Warto zaznaczyć, że możesz również otrzymać kolejne 20 PLN. Aby tak się stało, należy wykonać kilka prostych zadań. Chodzi m.in. o zaznaczenie zgód marketingowych, wpłacenie depozytu, zagranie pierwszego kuponu i postawienie premierowego zakładu na sporty wirtualne, które także znajdują się w ofercie. Jeśli zatem założysz konto w TOTALbet i wpiszesz kod „MECZYKI”, to otrzymasz 50 PLN praktycznie za darmo. Dodatkowo ta firma hazardowa oferuje również na start wyjątkowo atrakcyjny bonus dla każdego nowego Klienta. Wszak możesz otrzymać podwojenie depozytu do poziomu 5000 PLN. Co ważne, te promocje (opisywane wcześniej i ta główna) wzajemnie się ze sobą na szczęście nie wykluczają. Dodatkowo musisz zdecydować się na model bonusu. Do wyboru masz bowiem dwie opcje: 4×4 lub 5×3. Czym charakteryzują się poszczególne warianty? Pierwsza opcja zakłada czterokrotny obrót na kuponach z czterema zdarzeniami. Możesz także zdecydować się na wariant 5×3 (czyli pięciokrotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami).

Bogata oferta dotycząca wydarzeń przedmeczowych oraz live

Do jakich jeszcze rozwiązań posuwają się osoby z TOTALbet, by przyciągnąć do siebie możliwie jak najwięcej zainteresowanych graczy? Na pewno warto wspomnieć o atrakcyjnej ofercie, która jest regularnie poszerzana o nowe opcje. Generalnie typerom nie brakuje do obstawiania wydarzeń nie tylko przedmeczowych, ale także live. Z rozmaitych dyscyplin. Przygotowywane są rozmaite zakłady podstawowe, a także dodatkowe…

Zakłady bukmacherskie

Back to top button