Jak postawić swój pierwszy kupon w Betfan – poradnik bukmacherski 

Analizujesz rozmaite „za” i „przeciw”? W niedługim okresie planujesz założenie konta w tym podmiocie hazardowym? Niektóre osoby cały czas zmagają się z pewnymi wątpliwościami, które powinny być rozwiązane przed rozpoczęciem rejestracji. Dlaczego ta firma bukmacherska powinna być zaś przez Ciebie wybrana? Jak obstawić kupon? Jaka powinna być stawka?

Czy warto wybrać ten podmiot hazardowy?

Brakuje Ci nieco zdecydowania? Paradoksalnie to wcale nie jest taka zła cecha. Dzięki temu nie podejmiesz zbyt szybko pochopnych decyzji, które potem okażą się opłakane w skutkach. Jeśli chodzi o ten podmiot hazardowy, to możesz być spokojny. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Aby to było możliwe, należy obecnie posiadać licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w sieci. I ta firma bukmacherska jest w posiadaniu takiego dokumentu. Betfan ma te papiery od końcówki października 2018 roku. Jeśli wybierzesz tego bukmachera online, to bez trudu dokonasz rejestracji. Potem będziesz mógł swobodnie realizować transakcje finansowe itp. Dlaczego jeszcze ta firma bukmacherska jest tak popularna? Tutaj chodzi nie tylko o legalność, chociaż ta sprawa powinna być dla każdego priorytetowa… Spore znaczenie ma także liczba oferowanych bonusów na start. Nowy Klient może zainkasować cashback do 600 PLN, czy zakład bez ryzyka wynoszący 70 PLN. A to… cały czas nie wszystko. W przypadku zrealizowania drugiego depozytu możesz otrzymać 100% nawet do 1000 PLN.

Jak zagrać krok po kroku premierowy kupon?

Masz już zarejestrowane konto? Warto dla formalności napisać, że możesz obstawiać w tej firmie bukmacherskiej nie tylko w ten sposób. W razie czego (np. jeśli aktualnie jesteś poza domem, a nie chcesz, by ominęło Cię coś ważnego) warto zdecydować się na aplikację mobilną. Musisz ją tylko pobrać, a potem zainstalować. Jak zagrać premierowy kupon w Betfan? To nic skomplikowanego. Bardziej czasochłonne jest na pewno to, by zdecydować się na odpowiednie typy. Wybieraj jedynie sprawdzone przez Ciebie zakłady. Najlepiej obstawiać single lub duble. Dzięki temu dość szybko je wybierzesz, a potem sprawnie przeanalizujesz. Taka taktyka daje większe szanse na notowanie satysfakcjonujących wyników. Masz już wybrane typy bukmacherskie? W takim położeniu teraz trzeba w nie kliknąć. W ten sposób zostaną one dodane do kuponu. W tej firmie bukmacherskiej możesz obstawiać rozmaite opcje. Chodzi przede wszystkim o kupony solo i akumulowane. Następnie gracz powinien wpisać stawkę i kliknąć potwierdzenie zagrania kuponu. Nie ma tutaj zatem nic trudnego.

Za ile postawić pierwszy kupon?

Nie powinno się szarżować. Dlatego rekomenduje się tutaj typowanie za dwa procent z posiadanego stanu konta. Jeśli zatem w tym momencie masz 200 PLN, to powinieneś postawić za 4 PLN. Dlaczego takie podejście jest właściwe? Osoby początkujące często nie mają jeszcze odpowiednich kwalifikacji, a na dodatek brakuje im doświadczenia. Takie niskie stawki są zaś rekomendowane, by np. zbyt szybko nie wyzerować swojego konta.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button