Jak nie stracić kontroli nad swoimi pieniędzmi podczas typowania?

Jak nie stracić kontroli nad swoimi pieniędzmi podczas typowania?

Fachowcy często np. piszą poradniki na temat efektywnego obstawiania w zakładach bukmacherskich. Widzą bowiem coraz większy popyt na takie usługi. Istotny temat dotyczy m.in. tego, jak panować nad swoimi emocjami w czasie typowania. Po to, by np. nie stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Jakie zasady muszą być tutaj wzięte pod lupę? Zapoznaj się z nimi, a następnie zacznij stosować na co dzień. Szybko zauważysz pierwsze efekty!

Warto ustalić plan działania i się go trzymać

Każdy gracz powinien mieć swoją strategię. Niedopuszczalne jest typowanie bez odpowiedniego planu. To znaczy możesz tak robić, aczkolwiek nie oczekuj, że Twoje wyniki w dłuższej perspektywie czasu będą dla Ciebie zadowalające. Im bardziej profesjonalne podejście do tego tematu, tym dla Ciebie lepiej. Legalni bukmacherzy umożliwiają m.in. obstawianie rozmaitych dyscyplin. Rekomenduje się, by skupić się tylko na jednej z nich. To nie wszystko. Coraz częściej można zaobserwować, że zawodowcy (osoby utrzymujące się z tego działu) koncentrują się na konkretnym „wycinku”. Chodzi o to, że analizują np. mecze tylko i wyłącznie z PKO Ekstraklasy, Premier League, a nie z całego futbolu. W ten sposób można ograniczyć ryzyko porażki. Jak jeszcze zadbać o swoje pieniądze? Typuj single lub maksymalnie duble. Stanowczo trzymaj się natomiast z daleka od tak zwanych „taśm”. Są to kupony składające się czasami nawet z… kilkudziesięciu wydarzeń. Jest chyba jasne, że w tym przypadku prawdopodobieństwo zanotowania wygranej jest relatywnie niewielkie.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Nie możesz odgrywać się zaraz po porażce!

To częsta przypadłość osób początkujących oraz nerwowych. Jeśli jednak chcesz notować dobre wyniki w zakładach bukmacherskich, to musisz nauczyć się panować nad swoimi emocjami. W ten sposób lepiej zadbasz o swoje pieniądze. Ta umiejętność na pewno przyda Ci się generalnie w całym życiu, a nie tylko pod kątem zakładów bukmacherskich. Musisz trzymać się swojej strategii. Założyłeś sobie, że grasz tylko jeden kupon na dwa dni? Jeśli przegrasz, to nie zmieniaj nagle tej reguły. Profesjonalni bukmacherzy online umożliwiają co prawda obstawianie dzień i noc, aczkolwiek należy do tego podchodzić bardzo rozsądnie. Warto wyraźnie zaznaczyć, że typowanie zaraz np. po pechowo przegranym kuponie (solo lub akumulowanym) zazwyczaj bardzo kiepsko się kończy. Po prostu „przyjmij to na klatę”. Każda porażka może być fundamentem czegoś dobrego pod kątem przyszłości. Przegranych nie należy lekceważyć, ale nie traktuj ich jako końca świata.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Nigdy nie graj pod wpływem alkoholu

Typerzy często tracą pieniądze, kiedy od razu odgrywają się i nie analizują wydarzeń. Po prostu chcą błyskawicznie zagrać i tym razem już wygrać. Zazwyczaj kończy się to kolejnymi porażkami. Jeśli chcesz zadbać o stan swoich finansów, to nie obstawiaj też pod wpływem napojów procentowych. Dlaczego? Po alkoholu stajemy się bardziej odważni i pewni siebie itp. Przez to niektóre podejmowane decyzje nie są do końca przemyślane… Jeśli obstawiasz, to rób to wyłącznie na trzeźwo.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button