Jak grać u bukmachera, jeśli dopiero zaczynasz?

Naturalnie wiele osób zaczyna w okresie kwarantanny obstawiać zakłady bukmacherskie – powody ku temu mogą być różne – nuda, sposób na dodatkowy zarobek, czy nawet nowy sposób na życie. Jednakże skoro dopiero zaczynasz, to jak grać u bukmachera?

Jak grać u bukmachera, jeśli dopiero zaczynasz?

Co zrobić po wyborze bukmachera?

Jeśli wybrałeś właściwego bukmachera to teraz musisz rozróżnić, co chcesz obstawiać. Jest wiele rodzajów zakładów bukmacherskich, ponieważ możesz tworzyć single, AKO, a nawet typy specjalne. To wygląda na skomplikowane, prawda? Cóż, na początku nie było to takie łatwe, ponieważ wybór jest nieco przytłaczający, ale ponieważ zaczynasz, to powinieneś skupić się na obstawianiu zakładów pojedynczych. Ponieważ szansa na znalezienie odpowiedniego kuponu przy pojedynczym zakładzie jest znacznie większa niż szansa wygrania na zakładach akumulowanych, w Twoim przypadku szansa na wygranie z bukmacherem może być znacznie zwiększona.

obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Z bukmacherem zawsze możesz przegrać

Ważne jest, abyś miał świadomość, że możesz zawsze u buka przegrać. Dlatego zanim użyjesz swojego pierwszego typu, warto dokładnie przeanalizować konsekwencje nieudanych typów. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz coś wygrać u bukmachera, wiedz, że powinieneś mieć plan. To prawda, że nie wszyscy są idealni, ale szczęście z odpowiednim planem zawsze może pomóc Ci lepiej, prawda? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, najważniejsze jest to, aby móc analizować mecze sportowe, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co będzie się działo następnym razem, gdy obstawisz zakład. To samo dotyczy rodzajów zakładów sportowych.

Znajdź odpowiednią porównywarkę kursów

Prawie każdy blog bukmacherski oferuje możliwość porównania kursów. Jednak wybór strony porównującej kursy należy do Ciebie, ponieważ dokładna analiza kursów wymaga dużo czasu i doświadczenia, ale niestety, początkującym graczom zajmuje dużo czasu, aby poprawnie określić i porównać kursy bukmacherskie.

Ustal sobie limit na obstawianie

Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak kontrolować swoje wydatki na zakładach, dlatego konieczne jest ograniczenie wydatków do pewnego poziomu z góry – takie zarządzanie kapitałem na zakłady jest świetnym sposobem na to, aby nie stracić swojego dorobku życia. Co najważniejsze, dobrym sposobem na zdobycie brakującej wiedzy jest przeglądanie zakładów lub oglądanie gry bez stawiania zakładów, a następnie analiza gry krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę naszego ulubionego zespołu (lub przeciwnika) w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typuj tylko jedną dyscyplinę

Oczywiście wiele osób od razu powie, że chce postawić na ten najpopularniejszy sport, a potem na największe wydarzenie sportowe, ale są zaskoczeni, że nie wygrali. Dzieje się tak, ponieważ w tym przypadku Twój zakład zostanie postawiony naprzeciw najlepszym specjalistom zatrudnionym u bukmachera więc nie zdziw się, że nie możesz wygrać. Dlatego najlepiej zacząć stawiać na najmniej znaną ligę. Naturalnie obstawianie na niszowe sporty nie jest łatwe, ale na pewno jest to jakiś sposób na łatwiejsze ogrywanie bukmachera. Pamiętaj jednak, że bez obstawiania nie zdobędziesz żadnego doświadczenia, dlatego też typuj, ale ostrożnie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button