Gdzie lepiej założyć konto: Fortuna czy Forbet?

Każda firma bukmacherska, której zależy na zdobyciu zaufania wśród szerokiego grona typerów, musi inwestować w szereg innowacyjnych funkcjonalności oraz promocji. Bonusy dla nowo zarejestrowanych użytkowników, duża liczba oferowanych dyscyplin, e-sporty, transmisje na żywo czy zróżnicowane metody płatności to tylko niektóre kwestie, które powinny być zawsze na wysokim poziomie u każdego bukmachera. W dzisiejszym artykule porównujemy propozycje dwóch bukmacherów dla nowych graczy: Forbet oraz Fortuna.

który bukmacher lepszy fortuna czy forbet
Fortuna cz Forbet – Który bukmacher lepszy?

Oferta dla nowych użytkowników – lepsza jest w Fortunie! 

Bonusy dla nowych użytkowników to jeden z najważniejszych elementów decydujących o atrakcyjności danej firmy bukmacherskiej. Jak na tym tle wypadli bukmacherzy Fortuna oraz Forbet? Liczy się nie tylko wysokość bonusów powitalnych, ale również warunki obrotu oraz to, od jakiej wartości depozytu są one przyznawane. Co dla swoich nowych klientów przygotowała Fortuna oraz Forbet? W dalszej części artykułu bardzo dokładnie sprawdzamy, na co może liczyć każdy nowo zarejestrowany gracz firm bukmacherskich Fortuna oraz Forbet. Sprawdź, gdzie bardziej opłaca się założyć konto.

Każdy nowo zarejestrowany typer u bukmachera Fortuna może na stronie www.efortuna.pl skorzystać aż z dwóch głównych bonusów na start. Pierwszy to tradycyjny bonus od depozytu 100% w wysokości do 1000 złotych, zaś drugi bonus to zakład bez ryzyka do 100 złotych. Jego wartość można zwiększyć, jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny. Ponadto, bukmacher Fortuna ma dla swoich klientów 20 złotych bez depozytu w postaci punktów FKP. Żeby uzyskać środki bonusowe od depozytu, należy w ciągu 30 dni od zrealizowania pierwszego przelewu obrócić jego wysokością czterema kuponami o kursie wynoszącym 1,90, w których znajduje się po minimum trzy zdarzenia. Zakładem bez ryzyka oraz freebetem bez depozytu trzeba obrócić jednokrotnie. 

obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Trochę inne zasady obowiązują w przypadku firmy bukmacherskiej forBET. Każda nowo zarejestrowana osoba u tego bukmachera na www.iforbet.pl może liczyć na bonus przy trzech depozytach do 2000 złotych. Istnieje jednak jeden, poważny haczyk. Od poszczególnych depozytów otrzymuje się środki bonusowe o różnej wysokości. Przy pierwszej wpłacie dostajemy 100% do 1000 złotych. Przy drugim depozycie bonus wyniesie 75%, zaś przy trzecim 50%. Dodatkowo, aby odblokować omawiany bonus, trzeba obrócić depozytem raz kuponami, których kurs wynosi minimum 2,0. Aby wypłacić środki, trzeba będzie obrócić nimi czterokrotnie za pomocą kuponów złożonych z minimum trzech zdarzeń, których kurs wyniesie minimum 1,30. 

Który bukmacher ma lepszą propozycję dla nowo zarejestrowanych użytkowników? Według naszej opinii, Fortuna. Jest to oczywiście uwarunkowane tym, że u tego bukmachera możemy korzystać aż z trzech bonusów na start, a warunki konieczne do ich uzyskania nie są bardzo wygórowane. Oferta bukmachera Forbet także jest całkiem satysfakcjonująca, jednak wypada nieco gorzej w porównaniu z bukmacherem Fortuna, który na rynku bukmacherskim działa od bardzo wielu lat. 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button