Fortuna – czy to najlepszy polski bukmacher?

Fortuna – czy to najlepszy polski bukmacher?

Nie wiesz, jak odpowiedzieć na to pytanie? Czy Fortunę można określić takim właśnie mianem? A może byłaby to duża przesada? W uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie na pewno pomoże poniższa lektura. Przekonaj się, czym cechuje się ten buk. Sprawdź także, jak można obstawiać oferowane przez Fortunę wydarzenia w praktyce.

Fortuna – legalność, bonusy na start, oferta do typowania

Są osoby, które uważają, że Fortuna to obecnie najlepsza firma bukmacherska. Czy tak rzeczywiście jest? Trudno jednoznacznie to stwierdzić. W końcu jest wiele godnych polecenia firm hazardowych. Na pewno Fortuna jest natomiast w tym gronie. Choćby z tego względu, że to w 100% legalny podmiot bukmacherski. Możesz to sprawdzić np. na stronie online Fortuny. Nie ma przeszkód, by na własną rękę zweryfikować też rejestr domen zakazanych. Dodatkowo Fortuna to podmiot hazardowy oferujący hojne bonusy dla nowych użytkowników. Już za samo tylko założenie konta masz okazję zgarnąć bonus bez depozytu. Wynosi on aktualnie 20 PLN. To nie wszystko. Fortuna zapewnia także np. główny zakład bez ryzyka (dla wszystkich osób, które zdecydowały się na zrealizowanie pierwszego depozytu). To okazja, aby zagrać i nie przejmować się, czy nasz pierwszy kupon okaże się trafiony. Gdyby tak się nie stało, to otrzymasz zwrot stawki (do 600 PLN). Dodatkowo w Fortunie nie brakuje wydarzeń do obstawiania (prematch oraz live).

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Dlaczego warto grać przez internet?

Hojne bonusy oferowane przez tego bukmachera skłaniają ludzi do rejestracji. Od razu przestrzegamy przed kombinowaniem! Jeśli podasz np. nieprawdziwe dane, to czeka Cię blokada konta fortuna… Tak samo jak wtedy, gdy zawyżysz swój wiek itd. Fortuna wie, jak bronić się przed nieuczciwymi Klientami, którzy chcą np. wyłudzać bonusy. Takie akcje prędzej czy później wychodzą na światło dzienne. W końcu nie wypłacisz pieniędzy bez weryfikacji konta. Wówczas musisz przesłać skan dowodu… Nie ma zatem sensu kombinować i narażać się na nieprzyjemności. Warto podchodzić do tego uczciwie. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z bonusów i wielu zalet wynikających z obstawiania przez sieć. Jakich dokładnie? Nie ma np. przeszkód, by grać z własnego domu lub mieszkania. O dowolnej porze dnia i nocy, bez żadnych kolejek. To opcja gwarantująca nie tylko wygodę, ale także spore oszczędności (czasu i pieniędzy).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie w punktach stacjonarnych jest wciąż popularne

Jak jeszcze możesz obstawiać zakłady oferowane przez tego bukmachera? Np. w punktach stacjonarnych. Pamiętaj, by przed pierwszą wizytą sprawdzić godziny otwarcia punktów Fortuna… Jak to zrobić? Wejdź na https://www.efortuna.pl/punkty-sprzedazy. Masz tam wyszczególnione wszystkie aktywne lokale tego podmiotu hazardowego. Należy dokładnie określić województwo, a potem miasto. Potem wyświetli się opis punktu wraz z dokładnymi godzinami otwarcia. Warto zaś wiedzieć, że są one różne w zależności od lokalizacji. Jeśli nie chcesz „pocałować klamki”, to sprawdzaj te kwestie przez każdą wizytą w punkcie stacjonarnym.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button