Dlaczego warto sprawdzać historię swoich typów?

Zawodowi typerzy analizują przed obstawianiem zakładu rozmaite aspekty. Nie dlatego, że im się nudzi. Jest to spowodowane tym, że mają świadomość, iż dzięki temu łatwiej jest po prostu dokładnie ocenić swój potencjał. Co powoduje, że warto regularnie sprawdzać np. historię do tej pory zagranych typów?

zawodowi typerzy w polsce
Jak prowadzić historię swojej gry w zakładach bukmacherskich?

Łatwiej o wyciąganie odpowiednich wniosków

Obecnie dostęp do tego typu informacji jest naprawdę stosunkowo prosty. Zwłaszcza, jeśli bierzemy pod uwagę internetowych bukmacherów. Są osoby, które regularnie sprawdzają historię. Są też typerzy, którzy to wszystko traktują po macoszemu. Dlaczego osoby z tej drugiej grupy popełniają jednak błąd? Historia zagranych typów to naprawdę skarbnica informacji na rozmaite tematy. Na jej podstawie można odpowiednio ocenić posiadany potencjał. Łatwiej też o wyciąganie rozmaitych wniosków. Na tej podstawie można zaobserwować, czy jest progres w stosunku do początku gry. Tak to właśnie powinno wyglądać w praktyce.

Każdy gracz zakładów sportowych musi regularnie wyciągać odpowiednie wnioski, a potem wcielać je w życie. Dobrze zatem przeanalizować, czy tak się właśnie dzieje. Zazwyczaj jest tak, że gracze zauważają, iż np. po wprowadzeniu nowego systemu gry zyski są stabilne i dodatkowo regularne. Może być też odwrotnie. Dlaczego? Po dokładnej analizie historii typów może okazać się tak, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. To także bardzo cenna lekcja. Na skutek tego można bowiem zmienić system gry, stawki lub np. podejście do analizowania meczów itd.

obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Samodzielne prowadzenie historii bukmacherskiej

Dostęp do historii typów jest naprawdę bardzo łatwy. Zwłaszcza, jeśli bierzesz pod uwagę legalnych bukmacherów. Dzięki temu łatwo jest po prostu sprawdzić, jak to wszystko wyglądało uwzględniając ostatni tydzień, miesiąc lub nawet rok kalendarzowy. Nieco trudniej mają osoby, które nie korzystają z internetowych firm hazardowych. Cały czas są zaś tacy gracze. Typerzy z tej grupy stawiają po prostu na stacjonarnych bukmacherów. Tego typu firm także nie brakuje. Taka gra ma zaś swoje plusy oraz minusy. Na pewno trzeba tutaj wspomnieć o braku na bieżąco tworzonej historii. Jeśli ktoś chce mieć do niej dostęp, to samodzielnie musi o to zadbać.

Wiesz już, że naprawdę warto prowadzić tego typu statystyki. Pomocny będzie w tym program komputerowy. Na pewno warto zdecydować się na Microsoft Excel. Wystarczy bowiem wprowadzić  tylko kilka formuł, aby pewne parametry były po prostu na bieżąco obliczane. Można też korzystać ze zwykłej kartki papieru oraz kalkulatora. Trzeba jednak podkreślić, że jest to zdecydowanie bardziej czasochłonne. Naszym zdaniem w takiej sytuacji lepiej jest zatem po prostu postawić na najlepsze rozwiązania.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button