Bukmacher STS – poradnik dla nowych użytkowników

Zakłady bukmacherskie to nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonały sposób na zarobienie dużych pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie. Najlepsi gracze uzyskują miesięcznie z obstawiania nawet kilka lub kilkanaście tysięcy złotych. Wszyscy nowi zawodnicy zastanawiają się, czym przede wszystkim kierować się przy wyborze firmy bukmacherskiej. Najważniejsze jest to, aby dana firma bukmacherska działała w sposób zgodny z przepisami polskiego prawa. Korzystanie z nielegalnych firm bukmacherskich może wiązać się z bardzo przykrymi konsekwencjami prawnymi. W dzisiejszym artykule przedstawiamy ofertę jednego z najlepszych polskich bukmacherów, czyli STS.

sts bukmacher dla nowych graczy
STS Polski bukmacher to dobra firma dla początkujących typerów?

STS – krótka historia firmy bukmacherskiej 

Firma bukmacherska STS została założona w 1997 roku. W chwili obecnej zatrudnia 1300 osób i jest to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Udział STS w rynku zakładów bukmacherskich wynosi prawie 50%. Tak wysoka pozycja na rynku musi być czymś uzasadniona. Okazuje się, iż największym atutem STS od zawsze była umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania graczy. Dzięki temu STS ma tak świetne wyniki. Jest to silna i rozpoznawalna marka, z której przykład biorą wszyscy inni bukmacherzy działający w naszym kraju. Już nawet wejście na jego stronę internetową uświadamia nam, iż jest to pionier na rynku zakładów bukmacherskich. 

Oferta zakładów bukmacherskich w STS 

Ofertę zakładów w STS możemy znaleźć na stronie głównej po lewej stronie ekranu. Na samej górze są polecane wydarzenia, których najczęściej poszukują gracze. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ dzięki niej od razu wiemy, które wydarzenia cieszą się największym zainteresowaniem. W STS znajdziemy około 30 dyscyplin. Ponadto są tam także zakłady specjalne oraz zakłady rozrywkowe. STS ma niezwykle rozbudowaną ofertę dyscyplin, zakładów pobocznych, zakładów łączonych oraz rynków zdarzeń. Mnogość atutów STS powoduje, iż ma on naprawdę dobre opinie wśród tysięcy zarejestrowanych użytkowników. 

Zakładów na piłkę nożną w STS jest około 100. Jest to bardzo dobry wynik, jeśli porównamy go z innymi popularnymi bukmacherami w Polsce. Im dany mecz cieszy się większą popularnością, tym oczywiście więcej zdarzeń wystawia bukmacher. W przypadku Ekstraklasy rynków jest około 130. Bardzo mocną stroną bukmachera STS są również zakłady specjalne. Warto zainteresować się sekcją Hit dnia oraz Superoferta. Są tam zawarte zakłady zawierające podwyższone kursy – bukmacher pisze na swojej stronie, że są to najlepsze zakłady w jego ofercie na dany dzień. W STS możemy także znaleźć zakłady związane z szeroko rozumianą sferą rozrywki, kultury oraz polityki. Każdy fan tej tematyki z pewnością będzie się dobrze bawił w STS, a jednocześnie zarobi dużo pieniędzy. 

sts poker online bez depozytu
Jak obstawiać poker online legalnie w Betgames STS?

Zakłady na rozgrywki karciane w STS – jak to działa?

Bukmacher STS jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził zakłady na rozgrywki karciane o nazwie BetGames. Gracze mogą typować wyniki wojny, bakarata oraz pokera. Są to symulowane gry w czasie rzeczywistym. Rozgrywają je krupierzy z graczami. Kursy na poszczególnych uczestników gry prezentuje się zarówno przed rozpoczęciem rozgrywki jak i w czasie jej trwania. Typer ma za zadanie obstawić zakład. Zakład może dotyczyć nie tylko tego, kto wygra daną rozgrywkę, ale także jaki układ będzie zwycięski (np. w pokerze – kolor, full czy kareta). 

Zakłady STS w BetGames można typować przy użyciu pojedynczych kuponów. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią kategorię zakładu oraz wyniki rozłożenia kart, a następnie oczywiście stawkę, którą postawiamy za dany kupon. BetGames w STS cieszy się coraz większą popularnością. Potwierdzają to STS opinie zamieszczane w internecie. Zawodnicy doceniają, że bukmacher nieustannie wprowadza na stronie nowości, dzięki czemu oferta jest bardzo urozmaicona. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Bonusy dla typerów bukmachera STS

Firma bukmacherska STS dla swoich użytkowników, którzy dopiero co założyli konto, ma bardzo atrakcyjny bonus na start, ale także niezwykle korzystne warunki obrotu. Poniżej opisujemy poszczególne promocje STS dla nowych graczy.

obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od pierwszej wpłaty w STS 

Pierwszy depozyt w STS można powiększyć nawet o kwotę rzędu 1200 złotych! Bukmacher nowym graczom przyznaje bonus 100% do pierwszej wpłaty w wysokości do 1200 złotych. Jeśli wpłacimy 500 złotych, drugie 500 otrzymamy całkiem za darmo. Jest to bardzo atrakcyjna promocja, która cieszy się wśród graczy niesłabnącą popularnością. 

Darmowy zakład 25 złotych w STS

Darmowy zakład 29 złotych w STS również ma duże powodzenie. Aby go uzyskać, trzeba podczas rejestracji wpisać kod BETONLINE. Darmowe środki zaraz po utworzeniu konta znajdą się na koncie bonusowym. Warunki obrotu tym bonusem nie są mocno wygórowane. Wystarczy, że obrócimy nim trzykrotnie po kursie, którego wysokość wyniesie 1,91. Ta i wiele innych promocji powoduje, iż STS opinie wśród zawodników ma znakomite. Jest to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button