Betfan bonusy i darmowe promocje bez depozytu

Betfan to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku. Firma reklamowana twarzą Mariusza Pudzianowskiego przyciągnęła już jednak do siebie sporą liczbę gracz. To zasługa szerokiej oferty zakładów, dobrych kursów, ale także interesujących promocji. Warto więc zainteresować się na jakie darmowe bonusy, zarówno te powitalne, jak i te dla bardziej doświadczonych graczy, są nam oferowane. 

betfan aplikacja mobilna
Polski bukmacher Betfan – promocje i darmowe bonusy bez depozytu

Zakład bez ryzyka w Betfan

To nowa promocja przeznaczona dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym bukmacherem. Jak nazwa promocji wskazuje, chodzi w niej o zabezpieczenie danego zakładu. Jeśli zakład zostanie przegrany, otrzymujemy zwrot jego równowartości, zaniżony do dziesiątek w dół (np. zakład za 52 zł, da nam 50 zł na konto bonusowe), na nasze konto bonusowe. Następnie, by przenieść otrzymane pieniądze z konta bonusowego na konto główne, musimy aż pięciokrotnie obrócić naszym bonusem kuponami, które będą zawierać co najmniej dwa zdarzenia, a kurs tych zdarzeń musi być równy lub wyższy od 1.45.

Warto tutaj dodać, że ważność tego bonusu wynosi 30 dni, które liczone są od momentu jego aktywacji, a maksymalna kwota bonusu, jaka może zostać przyznana to 100 zł. Oznacza to, że jeśli z obrotu bonusem zyskamy 100 zł, to na naszym koncie głównym pojawi się jedynie kwota 100 zł, a konto bonusowe zostanie wyzerowane.

Uwaga: Z akcji zostały wyłączone zakłady na gry wirtualne!

betfan darmowy bonus bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – oferta darmowych bonusów

Cashout – zamykamy zakład w Betfan

Cashout jest promocją idealną dla osób, które chcą mieć kontrolę nad swoimi zakładami. Bukmacher Betfan oddaje nam w ręce bardzo ciekawą opcję. Zasady są proste. Obstawiamy na naszym kuponie wydarzenia, zarówno przedmeczowe, jak i zakłady na żywo, a potem, gdy w trakcie analizy, uznamy, że chcemy przerwać kupon i zgarnąć pieniądze możemy skorzystać właśnie z cashoutu. Wystarczy skorzystać z przycisku „wypłać” i poczekać na zatwierdzenie przez bukmachera.

Należy jednak pamiętać, że nie możemy cofnąć tej decyzji, a maksymalna kwota, którą możemy wypłacić, korzystając z tej usługi to 2279,99 zł. Bukmacher w regulaminie zaznaczył także, że ma prawo do ograniczenia możliwości skorzystania z tej usługi dla wybranych zdarzeń i zawartych kuponów. Ponadto, by skorzystać z usługi, nasze dotychczasowe zdarzenia nie mogą być przegranymi, a zakłady należą do jednej z dwóch kategorii: przedmeczowej lub live.

obstawianie w zakładach bukmacherskich za darmo
Bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Co to jest Radar 365

To promocja dla graczy, którzy uwielbiają mieć rękę na pulsie i znać najciekawsze zdarzenia każdego dnia. To właśnie zadanie radaru u bukmachera Betfan. Pracownicy bukmachera codziennie sprawdzają dla nas codzienne  zdarzenia i wybierają te wyróżniające się, które zostają umieszczone w promocji. Gracze, którzy wybiorą dane zdarzenie i spełnią warunki tej dziennej promocji, mogą liczyć na niewielkie doładowania na swoje konta. 

Bez podatku od gier w Betfan

To najciekawsza promocja w ofercie bukmachera, które zainteresuje każdego gracza. By brać udział w promocji, musimy zawrzeć zakład, który będzie spełniał kilka warunków:

– wybierzemy na kupon minimum dwa zdarzenia, które oferowane są przez bukmachera na jego stronie internetowej
– kurs łączny wybranych zdarzeń będzie równy lub wyższy od 2,0
– każde zdarzenie zawarte na kuponie będzie miało kurs 1,25 lub wyższy

Do tego należy zaznaczyć, że do promocji nie zaliczają się na zakłady na sporty wirtualne oraz nie obejmuje środków, które znajdują się na saldzie bonusowym naszego konta. 

Następnie, jeśli wszystkie zdarzenia, które znajdą się na naszym kuponie, będą spełniać powyższe warunki postawione przez bukmachera, czyli minimum 2 zdarzenia o kursach minimum 1.25 i łącznym kursie 2, bukmacher zmienni współczynnik kupony na 1, a nasza wygrana zostanie powiększona o 14%. Warto zaznaczyć, że promocja nie jest jednorazowa! Możemy z niej korzystać przy każdym obstawionym przez nas kuponie. Po prostu gramy i zyskujemy dodatkowe pieniądze.

To oczywiście niecała oferta promocyjna bukmachera Betfan, która zawiera także jedną z najciekawszych promocji dla graczy początkujących, czyli promocja „Pakiet Pudziana 3000zł”, która pozwoli każdemu graczowi zyskać naprawdę olbrzymie bonusy.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button